Autodoprava

Nabízíme široké spektrum služeb v oblasti autodopravy

Autoservis

Vše pro vaše auto

European cars s.r.o.

Jsme tu pro vás

EUROPEAN CARS s.r.o. je poměrně mladá společnost, zabývající se nákladní autodopravou v rámci vnitrostátní a mezinárodní dopravy. Specializujeme se především na transporty pod kontrolovatelnou teplotou, ale zabýváme se i klasickými transporty bez požadavků na teplotní režim přepravy. Všechna naše vozidla jsou vybavena systémem GPS a teplotním čidlem umístěným v nákladovém prostoru vozidla. Díky tomu můžeme on-line sledovat teplotu v chladícím boxu během transportu. Všechny naše vozy jsou osazeny výkonnými chladícími agregáty značky THERMO KING.


Za svou poměrně krátkou existenci spolupracujeme s velkými významnými českými i zahraničními partnery.


Neustálé rostoucí potřeby našich stálých zákazníků v oblasti chladírenské a mrazírenské nákladní dopravy si vynutili postupné rozšiřování našeho vozového parku. Z tohoto důvodu vyjma vlastního vozového parku spolupracujeme s několika externími dopravci. Široké spektrum našich externích dopravců a flexibilní kapacita nám umožňuje realizovat přepravy 7 dní v týdnu 365 dní v roce. Díky spolupráci s našimi externími partnery disponujeme širokou nabídkou vozidel od malých dodávek přes nákladní vozy až po kamiony a velkoobjemové soupravy. Své externí dopravce si pečlivě vybíráme a každý z nich musí projít přísným schvalovacím procesem naší společnosti. Všichni naši externí dopravci se řídí pokyny našeho centrálního dispečinku.


Nabízíme široké portfolio služeb, vysokou kvalitu, moderní vozový park vybavený nákladními vozy a tahači MAN, VOLVO, DAF a MERCEDES a v neposlední řadě vysoce kvalifikované zaměstnance.


Pravidelné destinace : Španělsko, Portugalsko, Francie, Belgie, Nizozemsko, Německo, Itálie, Rakousko, Maďarsko, Slovensko, Slovinsko, Rumunsko, Bulharsko a Řecko.


Neváhejte se na nás kdykoliv obrátit.