Autodoprava

Nabízíme široké spektrum služeb v oblasti autodopravy

Autoservis

Vše pro vaše auto

European cars s.r.o.

Jsme tu pro vás

O naší firmě


Cílem společnosti EUROPEAN CARS s.r.o. bylo vždy nabízet svým zákazníkům ty nejlepší služby v oblasti nákladní autodopravy a to v rámci vnitrostátních i mezinárodních přeprav.


Společnost EUROPEAN CARS s.r.o. rozdělena na tři základní divize:

NÁKLADNÍ AUTODOPRAVA – SPEDICE - AUTOSERVIS


Vyjma vlastního vozového parku spolupracujeme s několika externími dopravci. Široké spektrum externích dopravců a flexibilní kapacita, nám umožňuje realizovat přepravy 7 dní v týdnu 365 dní v roce. Díky spolupráci s našimi partnery disponujeme širokou nabídkou vozidel od malých dodávek až po kamiony a velkoobjemové soupravy. Realizujeme přepravy ve všech teplotních režimech. Své externí dopravce si pečlivě vybíráme a každý z nich musí projít přísným schvalovacím procesem naší společnosti. Všichni naši externí dopravci se řídí pokyny našeho centrálního dispečinku.


European Cars s.r.o. disponuje vlastním autoservisem v Kralupech nad Vltavou, kde se nachází i centrální dispečink a technické zázemí společnosti. V autoservisu poskytujeme servis osobních i nákladních vozidel všech značek. Díky naším profesionálním servisním technikům provádíme pozáruční servis chladících agregátů značek Thermo King a Carrier. Díky vlastnímu servisu máme všechny naše vozy a chladící agregáty ve špičkovém technickém stavu. Autoservis mimo naše vozidla využívá i několik našich externích dopravců.